Nowa placówka na mapie naszego miasta Wadowic, w której można uzyskać szeroką i profesjonalną pomoc psychologiczną, pedagogiczną i logopedyczną. Placówka oferuje również terapię par i rodzin, poradnictwo psychologiczne dla dorosłych w zakresie walki z depresją i uzależnieniami.

Nasze Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej tworzy zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie profilaktyki i pomocy psychologiczno – pedagogicznej, dlatego do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie. Zapewniamy absolutną dyskrecję. Często codzienne problemy nas przytłaczają, nie wiemy, jak w trudnej sytuacji pomóc dziecku, sobie, partnerowi.

Przeprowadzamy badania pod kątem dojrzałości szkolnej i dysfunkcji rozwojowych dziecka, prowadzimy terapie i konsultacje psychologiczne oraz realizujemy indywidualne zajęcia dydaktyczno- wyrównawcze dla dzieci i młodzieży ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się, logopedyczne, zajmujemy się doradztwem zawodowym.

Placówka oferuje również terapię par i rodzin, poradnictwo psychologiczne dla dorosłych w zakresie walki z depresją i uzależnieniami.

Nasz adres:

Centrum Pomocy Psychologiczno – Pedagogicznej

ul. Spadzista 10, Wadowice

Telefon kontaktowy:

(33) 873 20 23
502 566 801